Randevu: 0533 721 00 99

Arnavutköy Mah. Eğlence Sk. No: 10 Beşiktaş/İstanbul

Pazartesi -Cuma: 08:00 - 19:00 Cumartesi: 08:00-12:00

+ Online diyet seçenekleriyle

Ofis Görüşmeleri

Telefon ya da mail üzerinden randevunuzu aldıktan sonra randevu saatimizde Etiler’deki ofisimde ortalama 30-45dk süren bir görüşme yapıyoruz. Sizden daha öncesinde yanınızda getirmenizi istediğim kan tahlillerinizi kontrol ediyorum. (Eğer randevumuzu konuştuktan sonra çok yakın bir tarihe ayarladıysak ve elinizde tahlilleriniz yoksa ofise geldiğinizde bir sonraki görüşmeye kadar yaptırmanızı istediğim tahlil listesini veriyorum. Bu ilk hafta için diyete başlamamız için engel değil.)

Sizi tanımak için alışkanlıklarınız, yaşam tarzınız,iş/ev imkanlarınız hakkında detaylı sorular soruyorum ve kilo-yağ-kas ölçümümüzü yapıyoruz. Tüm bunların sonucunda ben tamamen size özel, kolay uygulayabileceğiniz bir beslenme programı hazırlıyorum.

Görüşmelerimizi 7 günde ya da 10 günde bir tekrarlıyoruz. Her görüşmede kilo-yağ-kas ölçümü yapıp, geçen haftanın nasıl geçtiğini konuşup yeni programımızı hazırlıyoruz.

İlk görüşmeden sonraki görüşmeler ortalama 20-30k sürüyor.

Hedefimize ulaşmak için gerekli olan süreye birlikte karar verdikten sonra tek görüşme, 4 görüşme paket ya da 10 görüşme paket gibi satın alacağınız pakete karar verebiliyorsunuz.

Comments are closed.