Randevu: 0533 721 00 99

Arnavutköy Mah. Eğlence Sk. No: 10 Beşiktaş/İstanbul

Pazartesi -Cuma: 08:00 - 19:00 Cumartesi: 08:00-12:00

+ Online diyet seçenekleriyle

Online Diyet

Online diyete başlamak için mail üzerinden size bir form yolluyorum, bunu detaylı şekilde doldurmanızı ve bana son 6 ay içinde yapılmış genel kan tahlilleriniz ile birlikte göndermenizi istiyorum.

Eğer elinizde tahlilleriniz yoksa ben zaten mailde hangi tahlilleri görmek istediğimi yazıyorum ve başladığımız hafta onları tamamlamanızı istiyorum. Sizi detaylı tanıdıktan sonra size özel listenizi hazırlıyorum. Diyetinize başladığınız sabah aç karnına tartılıp bana tartının fotoğrafını gönderiyorsunuz. Sonrasında da her öğün yediklerinizin fotoğrafını çekmenizi istiyorum. Her günün sonunda ya da ertesi sabah bana gün raporu olarak fotoğrafları göndermenizi bekliyorum. Buradaki amaç sizi günlük olarak takip edebilmek ve eğer yanlış bir şey yaparsanız anında görüp düzeltebilmek. Haftada 1 görüştüğümüz zaman sizin o hatayı doğru sanarak tüm hafta boyunca yapma ihtimaliniz var ve bu da zaman kaybı demek!

Aklınıza takılan ”Şu restorandayım ne yiyebilirim? Bunu bulamadım yerine ne koyabilirim?” gibi sorular olursa da gün içerisinde bana whatsapp üzerinden sorabiliyorsunuz.

Tam 1 hafta sonra yeniden aç karnına tartılıp bana tartı fotoğrafı gönderiyorsunuz ve 1 haftalık kontrolümüzü yapıyoruz. Sonucumuza göre de ben size yeni listenizi hazırlayıp gönderiyorum. Yani her kontrol günü yeni liste geliyor. 1 ay boyunca 4 farklı liste uygulamış oluyorsunuz.

Next

Comments are closed.